profesionální tisk a kopírování

O společnosti

Společnost SPIN, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 se třemi hlavními oblastmi činnosti:

  1. prodej kopírek a tiskáren (původně i faxů) značky XEROX.
  2. Servis zařízení XEROX
  3. Služby Kopycentra původně na Kobližné v centru Brna, následně přestěhováno do současného působiště na Křenové 52.

Postupem času, prošla firma SPIN reorganizací a postupně na firmu SPIN SERVIS převedla servisní a následně i obchodní činnosti.

V roce 2009 byla celková reorganizace dokončena tím, že SPIN SERVIS odkoupil původní zakládající firmu SPIN a ta se stala jeho dceřinou společností a dodnes poskytuje služby Kopycentra na Křenové 52.

Vize

Kopycentrum na Křenové se postupem času vyprofilovalo převážně jako tiskové centrum výkresů pro architekty, vybavilo se automatizovaným tiskovým stroje HP Pagewide s automatickou online skládačkou výkresů – díky tomu se zvýšil objem zakázek, které může naše tiskové centrum vyprodukovat – ve vysoké kvalitě a v krátkém čase.

Druhou hlavní oblastí je tisk návodů a manuálů ke všem možným produktům Vybaveno opět automatizovanou linkou s online sešíváním do brožury V1 na stroji FUJI FILM APEOS PRO 810.

Naším cílem je kvalitní dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky, ve kterém poskytneme zákazníkům poradenství, výrobu a kompletaci všech možných druhů tiskovin.

V dnešní rychlé době se zaměřujeme na rychlost výroby zakázek a nezapomínáme ani na kvalitu a příjemný lidský přístup našich zkušených operátorek.

Mise

Vzhledem k postupné digitalizaci agend jednotlivých firem, bank a úřadů začali jsme nabízet také digitalizaci všech možných tiskovin – od archivu výkresové dokumentace po archiv faktur, které firmy potřebují dostat do elektronické podoby pro jednodušší sdílení a práci v digitálním prostředí.

Více o společnosti

Sledujeme vývoj ve společnosti i na trhu tiskové techniky a držíme s nimi krok díky pravidelné obnově technologií a SW, které potřebujeme pro poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům.

Ozvěte se nám!

SPIN, spol. s. r. o., Provozovna: Křenová 52, 602 00 Brno

Tel.: +420 739 516 583

E-mail: digitalcopy@spin.cz

DIČ: CZ41602510

Pondělí – pátek: 8:00 – 16:30